Критерії вибору онлайн-консультанта для сайту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Підключення онлайн-консультанта – відмінний спосіб налагодити роботу технічної підтримки, підвищити відвідуваність сайту і конверсію продажів.

  Однак перед вибором онлайн чату для сайту необхідно визначити завдання, які віджет повинен виконувати.

  онлайн консультант для сайта

  Онлайн-консультант – не тільки пряме з’єднання з оператором. Сучасні чати автоматично збирають контакти і оформляють підписки, чат-боти спілкуються з користувачами, а служба підтримки здатна навіть перехопити курсор відвідувача, якщо останній не може завершити замовлення. Але найчастіше неправильний вибір онлайн-консультанта призводить до переплати за непотрібну функціональність і ускладнений інтерфейс.

  Аналіз проекту

  Перед установкою віджета слід проаналізувати наповнення сайту. Наприклад, для блогових ресурсів, форумів та тематичних сайтів не підійде бізнес-чат JivoSite, так як функції сервісу спрямовані на підвищення продажів і «дожим» клієнтів. Оптимальним варіантом буде Chatra або Venyoo; вони пропонують нескладну адмін-панель і привабливий дизайн, орієнтований на невимушений діалог.

  Деякі сервіси (наприклад, Callibri і CarrotQuest), крім чату надають спектр конверсійних послуг. До них відносяться дзвінки, розширений збір контактних даних, підключення додаткових сервісів, «наздоганяючі» пропозиції і так далі. Подібна функціональність підходить інтернет-магазинам, сайтам-візиткам і комерційним лендінгам. Практично будь-який ресурс, орієнтований на продаж або надання послуг потребує паралельного просування.

  Чат-боти

  Чимало інтернет-проектів практикують підключення чат-ботів. Завдяки цьому робота з клієнтами не припиняється навіть в неробочі години, відпадає залежність від часових поясів і фільтрується спам. Незважаючи на активне впровадження технології, не кожен сервіс здатний надати якісного чат-бота. Крім написання власних сценаріїв, бот повинен навчатися самостійно, аналізуючи звернення клієнтів.

  онлайн консультант для сайта украина

  Автоматичні чати універсальні і підходять більшості проектів. Особливо добре чат-боти працюють на ресурсах з величезним числом інформації, розбитою на розділи; щоб відвідувачеві не довелося довго шукати відповідь на питання, він може поспілкуватися з чатом. Один з подібних сервісів – Venyoo; інструменти сайту орієнтовані на машинне навчання і автоматичні продажі.

  Операторський інтерфейс

  Висока функціональність не завжди означає швидку роботу. Перевантажений інтерфейс підвищує поріг входження і ускладнює оперативні відповіді на звернення. Якщо інтернет-проект відносно невеликий, то варто звернути увагу на прості сервіси, наприклад SSD Tools або Envybox. Великі сайти з великим операторським штатом підтримуються JivoSite, Chat2desk або Chaport. Якщо необхідна багатоканальність, то відмінним інструментом буде Teletype; він підтримує практично всі популярні месенджери і соціальні мережі, а також допускає підключення власних ресурсів.

  У разі повної залежності від продуктивності операторів можна встановити чат від Redhepler. У ньому кожен оператор має власний рейтинг і відгуки, що додатково мотивує здійснювати продажу.

  Висновок

  Перед інтеграцією чату на сайт необхідно:

  1. Проаналізувати проект і визначити завдання, які чат повинен вирішувати.
  2. Подумати, чи потрібен чат-бот.
  3. Переглянути операторські інтерфейси і підібрати найбільш зручний.
  4. Відштовхуватися від бюджетів і можливостей.

  На ринку досить різноманітних пропозицій онлайн-консультантів, що задовольняють потреби будь-яких клієнтів. Останнім залишається тільки вибрати найоптимальніший варіант.

  5/5 - (1 голос)