SEO-інструменти конструктора сайтів Weblium

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  SEO допомагає відображатися сайту якомога вище в пошуковій видачі. Так як більшість людей переглядають результати після 2-3 сторінки, треба докласти всіх зусиль для потрапляння на першу сторінку. Це допоможе безкоштовно залучати відвідувачів і конвертувати їх в покупців.

  Конструктор сайтів Weblium надає інструменти, за допомогою яких ви можете налаштувати всі необхідні базові параметри SEO для свого веб-сайту. Давайте розглянемо детальніше існуючі інструменти, як їх застосовувати і чим вони корисні.

  обзор конструктора сайтов Weblium

  Мета-теги

  Тема і опис сторінки є HTML-тегами, які дають пошуковим системам більше інформації про ваш сайт. Саме ця інформація і буде відображатися в Google, Yandex, Bing та інших пошукових системах при пошуку. Чим точніше і цікавіше ви підберете заголовок і опис, тим більше відвідувачів зайдуть на ваш веб-ресурс.

  Рекомендується додавати унікальні назви та описи для окремих сторінок.

  Для цього відкрийте меню сторінок і відкрийте налаштування сторінки. У вкладці SEO натисніть Редагувати інформацію про сторінку:weblium - вкладка SEO

  У цій вкладці додайте назву сторінки, опис і ключові слова, за якими користувачі будуть шукати ваші товари і послуги. Натисніть Готово, щоб зберегти ваші зміни:
  weblium редактирование информации

  Пам’ятайте, що оптимальною довжиною заголовка прийнято вважати 70-80 символів. Стандартна довжина опису сайту для Google становить 150-160 символів.

  Теги “Nofollow”

  Якщо ви додаєте посилання на сторонні ресурси, але не хочете перенаправляти трафік або не зовсім впевнені в ресурсі, просто поставте цей тег “nofollow”. Це буде сигналом для пошукових систем, що ви не відповідаєте за зміст сторінки, на яку ви посилаєтеся. І тоді роботи пошукових систем не звертатимуть уваги на додане посилання.

  Для цього треба зайти в меню сторінок і відкрийте налаштування. У вкладці SEO увімкніть опцію “не посилатися на посилання на цій сторінці (nofollow)”:weblium - тег nofollow

  Якщо ж ви хочете додати тег “nofollow” тільки на одне посилання, перейдіть в налаштування елемента і включіть опцію “не переходити за цим посиланням (nofollow)” в новому вікні:
  weblium тег nofollow на отдельную ссылку
  weblium nofollow

  Налаштування блогу

  Якщо ви регулярно оновлюєте свій блог, пошукові роботи будуть частіше індексувати ваш сайт. І, отже, чим краще ви оптимізуєте статті в блозі для SEO, тим вище будуть ваші сторінки в результатах видачі.

  Щоб почати оптимізацію блогу, перейдіть в налаштування SEO потрібної статті:

  weblium настройки блога

  Там ви зможете:

  • Відредагувати автоматично згенерований мета-заголовок статті, натиснувши Set custom title:

  weblium редактирование title

  • Змінити URL сторінки зі статтею:

  weblium редактирование URL

  Також, тут ви зможете приховати статтю від індексації і поставити тег “nofollow”.

  • Додати зображення, описи і ключові слова статті:

  weblium добавление изображения, описания и ключевых слов

  Зображення буде обкладинкою вашої статті. Якщо ви будете публікувати посилання на статтю в соціальні мережі, воно буде підтягуватися автоматично. Також, зображення і опис статті будуть використовуватися пошуковими системами на сторінці видачі.

  Також, в статті ви можете проставляти теги H1, H2 і H3. Вони поділяють наповнення статті на заголовки, підзаголовки і дозволяють розпізнавати їх пошуковим алгоритмам.

  Виділіть потрібний текст і натисніть на налаштування:weblium добавление заголовков Н1, Н2, Н3

  Виберіть потрібний тег:
  weblium выбрать тег

  Додавання alt-тексту на зображення

  Alt-текст описує вміст зображення. Його не бачать відвідувачі вашого сайту, але він розповідає пошуковикам про зміст фото. Без нього графічне зображення буде завантажуватися коректно, але переваги SEO для картинок будуть недоступними.

  Щоб додати alt-текст на зображення, клацніть на зображення і натисніть на налаштування:

  weblium настройки изображения

  В поле “Назва зображення” додайте короткий опис:
  weblium добавление alt текста

  Доступ до карти сайту

  Карта сайта складається зі списку всіх сторінок, які знаходяться на сайті. Цей список допомагає пошуковим системам краще розуміти структуру сайту, а це позитивно впливає на SEO.

  У Weblium карта сайту генерується автоматично. Досить лише додати /sitemap.xml до свого домену.
  Карта буде автоматично оновлюватися в залежності від змін на сайті.

  Додавання сайту в Google Search Control

  Додавання свого сайту в Google Search Control (GSC) дає можливість відстежувати його показники в пошуку, запитувати індексацію, усувати неполадки, оптимізовувати контент і управляти різними URL сайту.

  Для додавання тега на свій сайт на Weblium, зареєструйтесь на GSC, верифікуйте сайт за допомогою мета-тега і скопіюйте його.

  Після цього зайдіть в налаштування вашого сайту і перейдіть у вкладку “Сторонній код”. Вставте в поле розділу HEAD мета-тег.weblium добавление сайта в google search console

  Тепер поверніться на сторінку GSC і натисніть Підтвердити.

  Додавання канонічного посилання

  Канонічне посилання усуває дублі сторінок сайту. Якщо ви його додали, то пошукові системи будуть індексувати тільки зазначену “переважну” сторінку.

  Щоб зробити сторінку кращою, а її посилання канонічним, для початку відкрийте налаштування сторінки. Перейдіть у вкладку SEO і вставте канонічне посилання на цю ж сторінку у відповідному полі.

  weblium добавление canonical

  Не забудьте натиснути Готово!

  Налаштування 301 редиректу

  301 редирект призначений для перенаправлення трафіку з застарілих URL на правильну сторінку. Це відбувається автоматично, а URL, що вводиться користувачем, просто ігнорується. Він також перенаправляє пошукові системи індексувати тільки нову сторінку.

  Встановлювати такий редирект ви можете тільки в межах одного сайту (з однієї сторінки на іншу).

  Для цього треба зайти в налаштування сайту, клікнути на розділ SEO і увімкнути опцію “Налаштуйте переадресацію з інших URL”. Додайте потрібний URL, з якого буде йти переадресація і натисніть Готово.

  weblium настройка 301 редиректа

  Висновок

  Як бачите, на Weblium все вкрай просто і зручно! З їх простим, але ефективним функціоналом може впоратися навіть новачок.

  Для того, щоб SEO приносив класні результати, найкраще придбати Pro підписку і включити індексацію сайту.

  Так, SEO не принесе результатів за один день, але це довгострокова стратегія точно буде корисна всім компаніям, які прагнуть до зростання.

  5/5 - (2 голосів)