ТОП 20 тем для початківця копірайтера

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Темы для копирайтингаЗараз в Інтернеті безліч найрізноманітніших тем для написання статей. Найважче доводиться починаючим копірайтерам, які ще не визначилися зі своєю темою. А це дуже важливо, адже бути фахівцем відразу в безлічі областей просто неможливо. Можуть допомагати тільки особистий досвід, гарна освіта і постійні вкладення (як грошові, так і тимчасові) у свій розвиток. Але потрібно ж з чогось починати. Для цього є ряд тем для копірайтингу, найбільше затребуваних на ринку.

  Періодично біржі копірайтингу публікують ТОП популярних тем, які ґрунтуються на аналізі статей, що найбільш часто купуються. Я ж вирішила підібрати теми для копірайтингу, орієнтуючись на запити користувачів в Інтернеті. До речі, як не крути, але тут теж можна спостерігати сезонність, спади і піки популярності.

  Теми для копірайтингу

  У розряд «вічних» тем входять:

  Ігри

  Тут можуть бути огляди, всілякі Лайфхак і новинні статті. Наприклад, «PokemonGo: як використовувати популярність гри в бізнесі».

  Інтернет (в тому числі SEO та SMM)

  Интернет

  Що відносно пошукових запитів, завжди актуальна тема заробітку в Інтернеті. Тому крім вузькопрофільних тем про інтернет-професії, (наприклад, «Як стати SMM-фахівцем: посібник для початківців»; «Як стати інтернет-маркетологом?», «Як стати SEO фахівцем?»), статті про загальні принципи заробітку в інтернеті – також відмінний варіант.

  Секс і відносини

  Тема відносин і сексу ніколи не перестане бути актуальною. Так вже створена людина, що їй цікаво читати про щось заборонене, немов підглядаючи в замкову щілину. Тому, якщо вам є про що писати – уперед

  Автомобілі

  Сьогодні практично в кожній сім’ї є, як мінімум один автомобіль. Тому не дивно, що в інтернеті часто шукають статті про світ авто. Тут можна писати і про автомобільні новинки, і вести замітки, розповідати про правила експлуатації і безпеки і т.д. З іншого боку актуальними будуть ваші статті для власників авто бізнесу: СТО та автомагазинів.

  Комп’ютери

  Цю тему можна розвивати нескінченно: тут і ремонт комп’ютерів, і всілякі лайфхаки по роботі з ПК, і огляди новинок. І, звичайно ж, в цю категорію відносяться грамотні комерційні тексти для комп’ютерного обладнання.

  Нерухомість

  Будинки і квартири продають і купують, незалежно від економічних криз. А значить, попит на тексти про нерухомість буде завжди.

  Бізнес

  Тут все дуже просто: «Як розпочати свій бізнес з нуля?», «Ідеї для створення малого бізнесу» і т.д. Теми бізнесу можна розгойдувати скільки завгодно.

  Свята

  Прикольные поздравления с 8 марта

  Писати можна, як привітання в прозі, так і у вигляді віршів. Також можна готувати сценарії для святкових заходів, складати тости. Теми можна дробити: наприклад, звичайний день народження можна розділити на ювілей, день народження дитини, день народження колеги і т.д. і в кожному випадку, буде готуватися окремий текст. Наприклад, «Прикольні вітання з 8 березня», «Прикольні вітання з 23 лютим», «Вітання з 14 лютим», «Стилі написання тексту + привітання з Новим Роком!»

  Мода

  Варто лише подивитися на зростаючу кількість сайтів, присвячених моді (в тому числі, і комерційні проекти), як всі питання відразу ж відпадають.

  Будівництво

  Як показує аналіз бірж, останнім часом будівельна тематика є однією з лідерів на ринку. Сайтів на будівельну тему безліч, а значить і попит на контент завжди є.

  Психологія

  Зрозуміло, теми вузького профілю важко писати без відповідної освіти. А ось прості лайфхаки, поради, техніки, майстер-класи, описи тих чи інших психологічних процесів – все це написати просто.

  Здоров’я

  Особливо зараз актуально писати про спорт і фітнес. ЗСЖ – став справжнім трендом 2016 року і залишиться ним же в 2017. Тільки подивіться на велику кількість популярних акаунтів в соціальних мережах, різноманітність сайтів, присвячених фітнесу та іншому спорту. Люди активно читають статті і замітки з рецептами, комплексами вправ та іншою інформацією. Будьте в тренді – пишіть про здоров’я.

  Краса

  Поряд з темою про здоров’я, на тих же позиціях розташована тема краси. Жінки і чоловіки, підлітки і навіть літні люди – всі прагнуть виглядати красиво. Тому запитів на тему краси в інтернеті хоч відбавляй! Писати тексти про красу досить просто і цікаво.

  Інтер’єр

  Тут особливо актуально писати про доступні і бюджетні лайфхаки «як оновити кухонний стіл», «як зробити ремонт на кухні самостійно» і т.д. Всі хочуть стильний інтер’єр, але не всі можуть дозволити собі найняти дизайнера. Ось і шукають в інтернеті корисні статті на тему інтер’єру.

  Паранормальне

  Незважаючи на те, що живемо ми в 21 столітті, певний відсоток людей все ще гадає на картах Таро, вірить в яснобачення і потойбічний світ. У вас добре розвинена фантазія? Тоді уперед.

  Медицина

  Ще одна тема, яка не втратить актуальності ніколи. Найчастіше перед відвідуванням лікаря, люди гуглять симптоми своєї хвороби, марно намагаючись поставити собі діагноз. Хоча з такими темами варто бути акуратніше. Але використовуючи в роботі лише достовірні джерела, ви нічим не ризикуєте.

  Туризм і відпочинок

  Статьи о туризме

  «Куди полетіти відпочивати взимку?», «Туреччина чи Єгипет?», «Коли краще відпочивати в ОАЕ?» – кількість таких пошукових запитів зашкалює! А значить, попит на тексти з такою тематикою, великий.

  Кулінарія

  Якщо у вас під рукою фотоапарат і є час на приготування і зйомку процесу, фото-рецепти – прекрасний варіант. «Смачний» текст плюс яскраві фото = відмінний контент!

  Діти

  Одна з найбагатших тем, адже під категорію читачів потрапляють, як вагітні жінки, які тільки готуються стати мамами, так і мами 18-річних нащадків.

  Особисте життя

  Тут не тільки мова про відносини з протилежною статтю. Особисте життя – це величезне поле для маневру, де можна проявити свої письменницькі здібності.

  Ці теми, звичайно, умовні. Щоб підібрати найбільш популярні теми на цей час, ви можете скористатися Google Keyword Planner. Необхідно ввести слово або словосполучення, і ви побачите, наскільки багато людей набирають цю фразу в пошуку.

  Але і цього сервісу недостатньо, так як деякі пошукові запити мають сезонність. Крім того, на них можуть впливати і інші фактори. Щоб докладніше вивчити тенденції, скористайтеся  https://www.google.com/trends/.

  Крім того, ще один маленький лайфхак: використовуйте соціальні мережі, як майданчик для пошуку найбільш затребуваних тем.

  Наприклад, вам цікава тема моди? Досить знайти і відкрити кілька найбільш популярних пабліків на цю тему і пройтися по їх стрічкам, в пошуках найбільш вірусних постів. Звертати увагу коштує не на лайки, а перш за все, на репости і коментарі.

  І пам’ятайте, тенденції щодо популярних тем будуть постійно змінюватися, тому лише ретельний моніторинг і систематичні дослідження здатні допомогти вам завжди залишатися на коні!

  Поширені запитання

  Які теми для написання статей можна вибрати?

  Вибираючи теми для написання статей, ви можете розглянути широкий спектр областей та інтересів. Деякі популярні теми включають технології та інновації, здоров’я та фітнес, подорожі та туризм, лайфстайл та саморозвиток, культуру та мистецтво, екологію, бізнес та підприємництво, науку та дослідження, а також соціальні питання та актуальні події.

  Які теми є популярними для статей?

  Деякі популярні теми для статей включають тенденції та новини в індустрії, поради та посібники з досягнення цілей, огляди продуктів або послуг, дослідження та експертні думки, поради щодо саморозвитку, а також історії успіху. Важливо вибирати теми, які цікаві вашій аудиторії та відповідають вашим знанням та досвіду, щоб створити цінний та привабливий контент.

  3.7/5 - (90 голосів)